Ford leasing czyli najlepsza opcja dla biznesu

Ford leasing czyli najlepsza opcja dla biznesu

W biznesie niezwykle ważny jest wizerunek, skuteczność oraz terminowość. Tylko nieliczni dbają o to, by wszystkie te cechy prezentować na najwyższym możliwym poziomie. Może pomóc w tym doskonałej jakości samochód, niezawodny i praktyczny, który zawsze dowiezie na czas, a także sam sobie będzie doskonałym dopełnieniem wizerunku biznesowego menedżera. Właśnie to wszystko oferuje marka Ford ze swoimi doskonałymi samochodami.

Dlaczego Ford leasing to najlepsza opcja dla biznesu

Nowoczesne rozwiązanie jakim jest leasing samochodów pozwalają na to, że nawet nieduża i dopiero rozwijająca się firma może mieć doskonałej jakości flotę samochodów osobowych lub dostawczych. Wszystko to zapewnia Ford leasinghttp://www.nhmotors.pl/ford-leasing.html. Z niezawodnym autami najwyższej klasy, których w procesie produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie, prowadzenie działalności jest po prostu łatwiejsze. Dlaczego Ford leasing to najlepsza opcja dla biznesu? Powodów jest przynajmniej kilka, jednak do najważniejszych należą:

  • ekonomiczne koszty leasingowania aut w skali miesiąca i roku
  • wsparcie i pomoc techniczna w sytuacjach awarii, usterek czy wypadków
  • możliwość regularnego przeglądu w autoryzowanych stacjach serwisowych przez mechaników specjalizujących się w pracy przy konkretnych modelach marki Ford
  • ubezpieczenie
    To tylko kilka korzyści płynących z leasingowania samochodu marki Ford. W portfolio marki Ford znajdują się zarówno małe samochody osobowe idealnie nadające się do poruszania po mieście, modele prestiżowe z najwyższej półki, jak też samochodu dedykowane do przewozu większej grupy osób czy po prostu towarów. Ford to marka z wieloletnią tradycją, obecna na rynku praktycznie od początku pojawienia się samochodów. Ta historia do czegoś zobowiązuje – samochody marki Ford to nowoczesna technologia w połączeniu z tradycją.

Ford leasing – Twoje auto na dobre i na złe

W rankingach samochodów Ford zawsze zajmuje wysokie pozycje. Użytkownicy chwalą sobie różne modele samochodów z portfolio Ford. Ford to zatem najlepsza marka dla Twojego biznesu – w zależności od wielkości firmy, dobierana jest najlepsza oferta uwzględniająca możliwości finansowe. To właśnie dzięki takiemu indywidualnemu podejściu do każdego klienta, z samochodów marki Ford korzystają właściciele dużych biznesów posiadających flotę ponad 40 samochodów, jak też mniejsi przedsiębiorcy z mniejszą flotą. Doskonałej jakości samochody, ekonomiczne w użytkowaniu – to jeden z najważniejszych wyznaczników i parametrów samochodów marki Ford. Tysiące kilometrów wyjeżdżonych przez użytkowników aut, które nie przerażają kosztami poniesionymi na wydatki związane z paliwem. Auta marki Ford to samochody ekonomiczne, dlatego właśnie tak chętnie są wybierane przez małe i średnie przedsiębiorstwa, przez duże firmy oraz osoby prywatne. Już dzisiaj warto skontaktować się z najmniejszym przedstawicielem marki i zasięgnąć informacji dotyczących możliwości leasingowania. Ten nowoczesny sposób to wygoda i niskie koszty, dzięki czemu coraz więcej osób może na co dzień korzystać z dobrych aut.