JIRA Polska to sposób, by efektywnie kierować przepływem informacji w firmie?

Czy w Twojej firmie komunikacja między pracownikami pozostawia wiele do życzenia? Jeśli na to pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Zobacz, czy JIRA Polska to dobre rozwiązanie, gdy zależy nam na poprawieniu przepływu informacji w przedsiębiorstwie.

Platforma biznesowa, która usprawnia komunikację wewnątrz firmy

Dynamiczny rozwój technologii przyniósł ze sobą wiele pozytywnych, ale też negatywnych rzeczy. Jednym z plusów jest pojawienie się na rynku wielu ciekawych programów dla każdej firmy. Tego typu systemem jest JIRA Polska. To platforma biznesowa, która jest przeznaczona zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i tych, które mają kilka oddziałów w całej Polsce. Samo oprogramowanie ma wiele przydatnych funkcji, których głównym zadaniem jest poprawienie komunikacji w wewnątrz firmy. W końcu nie jest tajemnicą to, że przepływ informacji między pracownikami jest kluczową sprawą. Jeśli ten czynnik jest na wysokim poziomie, wtedy organizacja zadań i kończenie projektów nie jest problemem.

Platforma wymiany informacji

JIRA Polska ma wiele przydatnych możliwości. Jedną z nich jest platforma wymiany informacji. Dzięki niej możesz tworzyć artykuły czy też dodawać newsy wewnątrz firmy. W ten sposób poprawiasz komunikację wewnętrzną w swoim przedsiębiorstwie. Jakie funkcje ma ta platforma? Jest to miejsce, w którym możesz trzymać wszelkie potrzebne pliki oraz dokumenty. Poza tym, po zainstalowaniu odpowiedniej konfiguracji, możesz tworzyć bazy dokumentów i plików, które są dostępne jedynie dla wybranej grupy osób, np.: instrukcje stanowiskowe lub też procedury. Sama platforma jest oparta na idei Wikipedii. Co to oznacza? Ty lub upoważnieni pracownicy możecie w dowolnym momencie zmienić lub dodać treść na stronie, jak i również powrócić do starej wersji. Poza tym na tego typu stronach możecie tworzyć dokumentację, zestawienia, ale także notatki z zebrań oraz spotkań biznesowych. Warto nam sam koniec wspomnieć o zaawansowanym wyszukiwaniu. W ten sposób w krótkim czasie znajdziesz interesujące Cię informacje. Wystarczy, że w oknie wyszukiwania wpiszesz słowo, a zostanie ono wyszukane zarówno na stronach, w newsach, ale też załącznikach takich jak: Word, Excel lub też PDF. Jak widać JIRA Polska ma wiele przydatnych funkcji i jest to zdecydowanie doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy nam na zwiększeniu efektywności przepływu informacji w firmie.