Najlepsze pasty warzywne dla Twojego przemysłu spożywczego

Na rynku od ponad 20lat, doskonała jakość i smak produktów oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Produkcja past warzywnych, krojonych, świeżych warzyw oraz warzyw marynowanych. To wszystko w jednej firmie: P.P.U.H. ROGOWSKI.
http://www.rogowski.net.pl/

100% naturalności

Największe w Polsce zakłady mięsne, mleczarskie oraz producenci sosów zaopatrują się u tego właśnie dystrybutora, ponieważ oferuje artykuły o niepowtarzalnym smaku, aromacie i jakości. Ponadto firma we współpracy z klientami opracowuje receptury, które cieszą podniebienia klientów. A jeśli czegoś nie ma w ofercie wystarczy skontaktować się z firmą, która niezwłocznie wykona dowolny produkt warzywny dla odbiorcy.

Szukając naturalnych dodatków do różnego rodzaju produktów spożywczych warto postawić na pasty warzywne, które zastosowania znajdują w serkach smakowych czy wyrobach mięsnych. Wsady warzywne oferowane przez firmę Rogowski nie zawierają konserwantów i wzmacniaczy smakowych, są naturalne i doskonale wpasowują się w ideę zdrowej żywności. Wszystkie pasty są przygotowywane zgodnie z wytycznymi klienta, by produkt końcowy zaspokoił gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Dla każdego coś dobrego

Nie tylko pasty warzywne możemy odnaleźć w ofercie dystrybutora, są też dostępne świeże warzywa krojone i marynowane. Pierwsze idealnie sprawdzą się na grilla, gdyż są już pokrojone i obrane, co skraca czas przygotowania szaszłyków czy innych grillowych przysmaków. Warzywa są staranie dobierane i przygotowywane, co w fazie końcowej wpływa na idealny smak dania. Dystrybutor zawsze zwraca uwagę by dostarczyć najświeższe owoce o długim terminie przydatności. W ofercie znajdują się m.in.: świeże papryki pokrojone w kostkę, aromatyczny czosnek, baza większości dań -cebula i chrzan tarty.

Drugie- warzywa marynowane – są nienagannie przygotowane i mają zadowolić klientów. Firma Rogowski dobiera jedynie sprawdzone surowce od zaufanych i osobiście sprawdzonych dostawców. W różnorodnym asortymencie znaleźć możemy np.: mini kolby kukurydzy (w całości bądź cięte), mix warzyw – gotowe mieszanki warzyw z oferty dystrybutora, jak i możliwość skomponowania własnej, pieczona papryka marynowana, w której zawarta jest najdelikatniejsza część mianowicie sam filet, bez skórek i pestek.

Rogowski dodał do oferty kilka nowości, takich jak :
• puree cebulowe – świetnie sprawdza si ę jako dodatek do wyrobów mięsnych i garmażeryjnych,
• pastę pesto- idealnie podkreśla smak wielu dań oraz doskonale komponuje się z większością sosów,
• sambal oelek – indonezyjski sos chili, który podawany jest do wielu dań jako uzupełnienie.
Oferta jest szeroka i każdy znajdzie coś, co podbije serca. A przecież od dawna wiadomo, że najszybsza droga do serca prowadzi przez żołądek.