Wypożyczalnia samochodów Gliwice – 3 proste zasady, które pozwolą Ci wybrać idealną wypożyczalnię

Potrzebujesz auta „na już”, a Twoje się zepsuło? A może w Twojej firmie zabrakło wolnego samochodu, kiedy akurat zbliża się spotkanie z ważnym klientem? Niezależnie od przyczyny możesz szybko wynająć samochód. Sprawdź nasz tekst i dowiedz się, czym się kierować w wyborze wypożyczalni, aby nie narazić się na dodatkowe koszty.
http://www.uniacar.eu/

Krok pierwszy – bądź świadomy, co podpisujesz

Dokładnie sprawdź zasady i umowę wynajmu samochodu. Przeczytaj każdy punkt, by nie natknąć się na dodatkowe opłaty po oddaniu samochodu. Kiedy już podpiszemy umowę, staje się ona wiążąca dla dwóch stron i musimy przestrzegać każdego jej punktu. Jeśli czegoś nie rozumiesz lub budzi Twoje wątpliwości – pytaj – bo kto pyta, nie przepłaca w tym wypadku. Warto pamiętać, że liczne promocje i zniżki są zazwyczaj tylko chwytem marketingowym, a cena ostateczna zazwyczaj nie jest tak atrakcyjna jakbyśmy tego chcieli.

Krok drugi – najważniejszy jest klient

Na rynku istnieje wiele wypożyczalni, które zabiegają o klientów oferując wynajem krótko lub długoterminowy. Warto rozejrzeć się nie tylko za dużymi wypożyczalniami, ale również za tymi mniejszymi, lokalnymi.
Tak jak klient wybiera samochód pod względem kryteriów, tak wypożyczalnia określa, kto może, a kto nie wypożyczyć u nich samochód. Przed rezerwacją należy sprawdzić czy posiadamy wystarczająco długo prawo jazdy lub spełniamy wymagany wiek.
Dla przykładu wypożyczalnia samochodów Gliwice Uniacar określa zasady wynajmu auta na swojej stronie, klientowi potrzebne są jedynie: prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport i ważna karta kredytowa.

Krok trzeci – oddaj, co pożyczyłeś

Przed wypożyczeniem należy dokładnie sprawdzić cały samochód. Wszystkie rysy i usterki należy głosić pracownikowi, by uniknąć późniejszych nieprzyjemności. Jeśli wypożyczalnia wydaje nam samochód z pełnym bakiem, my również oddajemy z pełnym.
Zasady są proste: oddajesz auto dokładnie w takim samym stanie, w jakim je wypożyczyłeś. Co najważniejsze oddaj je na czas, by nie została naliczona dodatkowa opłata.
Wypożyczalnia samochodów Gliwice oferuje bardzo popularną i przydatną usługę podstawienia i odbioru auta z określonego miejsca, które wskazuje klient.